Mājas / top

Bezmaksas piegāde Sākotnējā INNO IF-15 M M7 Skats 1 optisko Šķiedru Sintēzes salikšanas mašīnas pilnīga siltuma IF-15M salikšanas mašīnas pilnīga Sildītājs Ovencor

€155.27

Produkta apraksts

  • Zīmola Nosaukums: optoelecs
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: IF-15 MILJ.

INNO IF-15M kodolsintēzes salikšanas mašīnas pilnīga sildītājs

Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums arī pa Skype: optoelecs

Tagi: optiskās šķiedras salikšanas mašīnas, electr sildītājs, bloķēšanas grāmatiņa, Šķiedras kodolsintēzes salikšanas mašīnas, inno skatu 7, bloķētu datoru, kodolsintēzes mašīna, inno skats, optisko šķiedru sintēzes salikšanas mašīnas, mājīgs kājām

Uzraksti atsauksmi!

Novērtējums

Saistītie Produkti

Jauns

Izpārdošana

FC/UPC-FC/UPC Simplex 3,0 mm OM1 62.5/125um Multimodālu fiber optic patch cord

Ieteicams Produktu Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp) * Telekomunikāciju Sistēmas * Testēšanas Iekārtas * KABEĻTELEVĪZIJAS Sistēmas * Garajos Telekomunikāciju * LAN

€4.90 €3.19

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

Jauns

Izpārdošana

Elements Airsoft Taktiskais Lukturītis DBAL-EMKII IS Sarkans Lāzera Led Lukturītis Daudzfunkciju IS apgaismojums DBAL-D2 Ieroci Gaismas EX328

Elements Airsoft Taktiskais Lukturītis DBAL-EMKII IS Sarkans Lāzera Led Lukturītis Daudzfunkciju IS apgaismojums DBAL-D2 Ieroci Gaismas EX328 Apraksts Multi funkcija, dual beam, IS/Dienas redzami Integrēta ar LED Lukturīti un IS apgaismojums Pogu & Vadu Tālvadības Slēdzis

€41.66

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

KELUSHI FTTH Plastmasas Vizuālo Defektu Locator 1/10mW Optiskās Jaudas Mērītājs -70~+10 dBm Optisko Šķiedru Kabeļu Testeri 1-10Km Sarkanās Gaismas Instrumenti

Produktu Sarakstā Optiskās Jaudas Mērītājs*1 Vizuālu Defektu atrašanās vietas*1 (Plastmasas 1mW/10mW nav obligāts) ​

€20.51

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

Augstas Veiktspējas RY3306 Optiskās Šķiedras Identifikators 800-1700nm Dzīvot Šķiedras Identifikators Detektori Optiskās Šķiedras Testa Rīks Bezmaksas piegāde

Augstas Veiktspējas RY3306 Optiskās Šķiedras Identifikators 800-1700nm Dzīvot Šķiedras Identifikators Detektoru Identificador de Fibra Optica RY-3306 Optiskās Šķiedras Identifikators var ātri noteikt virzienu nosūtīti šķiedras un parādīt relatīvo core jauda bez

€114.41

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

10PCS FTTH rīku optiskā lāzera Pildspalva VFL 30mW 30km optisko redzes defektu atrašanās vietas,optisko šķiedru kabeļu Testa 650nm Lāzera

Karalis Godīgs 30 km optiskās Šķiedras vizuālo defektu detektoru pildspalvu ārā pw : >30mW

€147.10

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

1mW Vizuālo Defektu atrašanās vietas Optisko Šķiedru Kabeļu Testeri Lāzera Avota Diapazons 5KM ,VFL1C

Funkcijas CW & MOD darba režīms MK, VK, ST universāls savienotājs stabilu izejas frekvenci tālsatiksmes atklāt strong & izturīgs korpuss, pildspalvas veida dizains, portatīvi un viegli izmantot Pieteikumu optiskās šķiedras sakaru un tehniskās apkopes nodrošinājuma

€9.80

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

Optiskās šķiedras Testeri Pildspalvu VFL Tips Sarkanā Lāzera, optisko Regulējamu optisko šķiedru red light pen Vizuālo Defektu atrašanās vietas Uzlādējams 5-30MW

PAZIŅOJUMS: 1.Pircējs ir atbildīgs par to muitas nodokli, un vietējās ievedmuitas nodokļiem utt.Cenas šeit nav ietver galamērķa maksa pircēja pusē. 2.Svarīgi!!!Cienījamie Brazīlija klientu, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc laišanas pasūtīt 3.Daži

€18.63

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

Precizitātes Signalfire S09 Optisko Šķiedru Cirvis izmantot ar Signālu uguns AI-9 kodolsintēzes salikšanas mašīnas

Precizitātes Signalfire S09 Optisko Šķiedru Cirvis izmantot ar Signālu uguns AI-9 kodolsintēzes salikšanas mašīnas

€65.36

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

4 Collu Ekrāns, OTDR Optisko Laika Domēna Reflectometer 1310 un 1550nm Iebūvēts VFL OPM OLS Sarkanās Gaismas Ar FC SC ST Savienotāji

Augstas Precizitātes OTDR Modelis: FS-980PRO Viļņa garums: 1310/1550nm Dinamiskais Diapazons: 22/20dB Testēšanas Diapazons: 3m 60km Ar OTDR Nāk ar Visām Funkcijām 1) Vizuālo Defektu Vietrādis (VFL) Funkciju 2) Optiskās Jaudas Mērītājs

€359.57

Pievienot grozam

© 2021 www.pcd.lv. Visas Tiesības Aizsargātas