Mājas / top

Ciparu Video Optisko pārveidotāju 8CH Šķiedras Mediju Raidītājs Uztvērējs CCTV Kameras, Drošības sistēmas

€37.18

€34.95

Produkta apraksts

  • Saderīgs: atveriet slēdzi
  • Modeļa Numurs: 8CH
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Zīmola Nosaukums: VOTK
  • Objekta Garumu: 1m
  • Savienotāja Tips: FC/APC
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā

8 tīra video plus pēc izvēles raidītāju, izmantojot SOC digitālo signālu apstrādi, starptautiskās modernās tehnoloģijas, neviens video kompresiju un pārraides tehnoloģiju, 8 tīra video un daudzkanālu audio, datu, telefona, Ethernet, pārslēdziet signālu viendzīslas šķiedras, optiskās šķiedras, izmantojot CWDM wave division multiplexing tehnoloģiju, reālā laika synchronoustransmission bez izkropļojumiem, augsta kvalitāte.Optisko moduli un galvenais, ķēde purevoop, izmantojot importēto komponentu, augstu stabilitāti, gaismu, visas elektriskās saskarnes ir saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, montāža un korekcijas bezmaksas, piemērots dažādām darba vidi.

Funkcijas.

Bez saspiešanas, tā pārraide

- atbalsta punkts-punkts savienojums, kaskādes, izplata tīklā, SNR nesarūk

- automātiski saderīgs ar PAL, NTSC un citus video formātus, SECAM

Trīs zibens aizsardzība

Intermodulation traucējumus - brīvās fāzes modulācija, amplitūdas modulācija, analog FMtransceiver

Atbalstu jebkuru augstas izšķirtspējas video signāla

Šī automātiskā jaudas regulēšana, automātiskā temperatūras kompensācijas shēmas, pārslodzes aizsardzību un automātiskās atkopšanas

- atbalsta lossless video reģeneratīvo relejs

Super - optisko dinamisko diapazonu, nav nepieciešams, lai pielāgotu izmantošana

Virsmas mount tehnoloģijas

Tehnoloģijas optisko dzīslu WDM/CWDM/DWDM

Augstas veiktspējas Gigabitu šķiedras pārraides tehnoloģija, viegli jaunināt,

Rūpniecības grade ļoti plašā temperatūras diapazonā (-40 līdz +85 ° C), vairāk pielāgotos theenvironment

Kontaktdakšu

Sienas karājas plaukts, 2u gadījumā atbalsta leņķis, vai 4U karte

- atbalsts lietotāja pielāgošanas un OEM.

Ostas šķiedras kabelis ir FC savienotājs

Tagi: plastmasas fiber optics, optikas vads, optisko raidītāju, cirvis fiber optic, slēdzis fibra rūpniecības, turētājs šķiedras, kabeļtelevīzijas ftth, optisko raidītāju 24, konvertēt šķiedras, inno salikšanas mašīnas

Uzraksti atsauksmi!

Novērtējums

Saistītie Produkti

Jauns

Izpārdošana

SC UPC Single Mode Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs SC APC FTTH SC Ātrais Savienotājs SC Adapteri Montāžas Jomā

Funkcijas: 1. FTTH projekta izmantojamas 2. Lauka instalējamu 3. Ielikt zaudējumu mazāk nekā 0,15 dB 4. Metāla V-formas dobuma strādāt arī augstā un zemā temperatūrā 5. Uzstādīšana mazāk nekā 1 minūtes 6. Uzticams un izcilu

€44.13 €29.13

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

FC/UPC-FC/UPC Simplex 3,0 mm OM1 62.5/125um Multimodālu fiber optic patch cord

Ieteicams Produktu Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp) * Telekomunikāciju Sistēmas * Testēšanas Iekārtas * KABEĻTELEVĪZIJAS Sistēmas * Garajos Telekomunikāciju * LAN

€4.90 €3.19

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

YOUYSI SC, FC, ST LC Fiber Optisko Savienotāju Tīrāku Kasete 500+ Dzīves laikā Šķiedru Optikas Tīrīšanas Kaste

YOUYSI SC, FC, ST LC Optiskās Šķiedras Savienotāju Tīrāku Kasete 500+ dzīves laikā Šķiedru Optikas Tīrīšanas Lodziņā Funkcijas ● Drošs un videi draudzīgs: Nav ķimikāliju un citu atkritumu, piemēram, alkoholu, metanolu, kokvilnas padomi; Droši operators un bīstamība

€13.56

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

1X16 PLC SC/UPC, SM 0.9 mm PVC 1m FTTH Optisko Šķiedru Sadalītāja 1x16 SM SC UPC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītāja Augstas kvalitātes

1x16 PLC Šķiedras Splitter, Mini Modulis, 900um, SC/UPC Optisko Savienotāju SC Singlemode simplex Tērauda Caurules, plc optisko sadalītājs Funkcijas *Lieliska Mehāniskā,Mazo Izmēru *Augsta Uzticamība *Zems ievietošanas Zudumu un zemu Atkarīgas no Polarizācijas

€7.17 €6.59

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

Bezmaksas Piegāde MFV-50S / 50R kodolsintēzes salikšanas mašīnas Tastatūra/ Tastatūra

Fujikura MFV-50S/ 50R kodolsintēzes salikšanas mašīnas tastatūras Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums Skype: optoelecs vai Whatsapp:0086-15858212695

€40.86 €39.23

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

Elements Airsoft Taktiskais Lukturītis DBAL-EMKII IS Sarkans Lāzera Led Lukturītis Daudzfunkciju IS apgaismojums DBAL-D2 Ieroci Gaismas EX328

Elements Airsoft Taktiskais Lukturītis DBAL-EMKII IS Sarkans Lāzera Led Lukturītis Daudzfunkciju IS apgaismojums DBAL-D2 Ieroci Gaismas EX328 Apraksts Multi funkcija, dual beam, IS/Dienas redzami Integrēta ar LED Lukturīti un IS apgaismojums Pogu & Vadu Tālvadības Slēdzis

€41.66

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

KELUSHI FTTH Plastmasas Vizuālo Defektu Locator 1/10mW Optiskās Jaudas Mērītājs -70~+10 dBm Optisko Šķiedru Kabeļu Testeri 1-10Km Sarkanās Gaismas Instrumenti

Produktu Sarakstā Optiskās Jaudas Mērītājs*1 Vizuālu Defektu atrašanās vietas*1 (Plastmasas 1mW/10mW nav obligāts) ​

€20.51

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

10PCS FTTH rīku optiskā lāzera Pildspalva VFL 30mW 30km optisko redzes defektu atrašanās vietas,optisko šķiedru kabeļu Testa 650nm Lāzera

Karalis Godīgs 30 km optiskās Šķiedras vizuālo defektu detektoru pildspalvu ārā pw : >30mW

€147.10

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

ZHWCOMM 100gab Augstas Kvalitātes SC UPC Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs SM Simplex FTTH Adapteris SC UPC Šķiedras Ātrais Savienotājs Bezmaksas piegāde

ZHWCOMM 100gab Augstas Kvalitātes SC Optisko Šķiedru ātri Ātri Savienotājs SM Simplex FTTH Adapteris Bezmaksas Piegāde Specifikācijas 1.viegli uzstādīt; 2.turpat uz vietas bez līmēšana savienotājiem ; 3.ātri pieslēgt 4.ievietošanas zudumu: 0.5 dB 5. return

€34.32

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

Precizitātes Signalfire S09 Optisko Šķiedru Cirvis izmantot ar Signālu uguns AI-9 kodolsintēzes salikšanas mašīnas

Precizitātes Signalfire S09 Optisko Šķiedru Cirvis izmantot ar Signālu uguns AI-9 kodolsintēzes salikšanas mašīnas

€65.36

Pievienot grozam

Jauns

Izpārdošana

Huawei OLT MA5608T 1*MCUD 1G kontroles padomei + 1*MPWD AC/1*MPWC DC power board + 1*GPBD C+ serviss valdes

Huawei OLT MA5608T 1*MCUD 1G kontroles padomei + 1*MPWD AC/1*MPWC DC power board + 1*GPBD C+ serviss valdes

€1 953.12

Pievienot grozam

© 2021 www.pcd.lv. Visas Tiesības Aizsargātas